Nasza historia

Drugie pokolenie jubilerów

Od dwóch pokoleń specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu wyjątkowej, personalizowanej biżuterii – w ten sposób spełniamy marzenia naszych Klientów i dzielimy się z nimi zamiłowaniem do piękna.

 
Gold Award - Solidscape Design Competiti

2018

Złoty medal Konkursu 2018
SOLIDSCAPE DESIGN COMPETITION

„Im dłużej patrzy się na ten unikatowy projekt, tym większy budzi on zachwyt. Ta biżuteria zdecydowanie zwraca na siebie uwagę." – napisało Jury konkursu 2018 Solidscape Design Competition w uzasadnieniu wyniku. Projektant Marcin Nowak zostaje zdobywcą Złotego Medalu Konkursu, na targach jubilerskich w Las Vegas.

2015

Luksusowa Marka Roku

Na VI edycji Gali Luksusowa Marka Roku firma Novvak Jewellery otrzymuje wyróżnienie wraz ze statuetką za tworzenie autorskiej biżuterii z kamieniami szlachetnymi o najwyższej jakości.

Nagroda-Ministra-Gospodarki-2015-Novvak-

2015

Nagroda Ministra Gospodarki

Podczas Targów Biżuterii Złoto Srebro Czas 2015 firma  Novvak Jewellery zostaje nagrodzona pierwszą Nagrodą Ministra Gospodarki za konsekwentny i dynamiczny rozwój wzornictwa z uwzględnieniem najnowszych technologii, wyznaczanie nowych trendów oraz promowanie nowych minerałów w biżuterii.

Założenie Novvak Jewellery

Bracia Marcin i Rajmund Nowak razem z tatą Ryszardem zakładają markę Novvak Jewellery. Główne założenia to kreowanie biżuterii z użyciem najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu najnowszych technologii.

2013

Untitled-1-02.jpg

2004

Rzeczoznawca ekspert diamentów

Instytut Gemmologii Wysokiej Rady Diamentów (HRD) w Antwerpii przyznaje Ryszardowi Nowakowi  tytuł rzeczoznawcy eksperta diamentów.

1989

Międzynarodowy ekspert towaroznawca diamentów

Ryszard Nowak zdobywa tytuł towaroznawcy jubilerskiego w zakresie badania, wyceny i handlowego obrotu diamentami. W tym okresie powstaje dobrze wyposażone laboratorium do badania i oceny diamentów.

Mistrz-Zlotnictwa-Dyplom-Ryszard-Nowak-8

1984

Dyplom mistrzowski

Ryszard Nowak zdobywa Dyplom Mistrzowski Izby Rzemieślniczej w Kielcach i wraz z nim tytuł mistrza złotnictwa. Następnie skupia się na wyszkoleniu swojej kadry złotników celem rozwoju pracowni złotniczej i powiększenia zakresu usług.

Otwarcie pracowni złotniczej

Po otrzymaniu tytułu czeladnika Ryszard Nowak zaczął się specjalizować w naprawach i wyrobie biżuterii z powierzonego złota.

1980

 

Marcin Nowak

Poznaj naszego projektanta

twórczy perfekcjonista, prekursor poszukujący innowacji. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych, Katedry Biżuterii w Łodzi. Laureat wielu nagród w Polsce i za granicą. Od 2006 roku specjalizuje się w komputerowym projektowaniu biżuterii 3D systemem CAD/CAM. 

 

MEDIA O NAS

 

PRESS KIT

Teksty o firmie

Katalog biżuterii

personalizowanej

Logo Novvak Jewellery

Zdjęcia - produkty